Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 14 × 3 cm |
| Model Number | Hanfu Hair Hoop |
| Material Composition | Colth |
| Pattern Type | Floral |
| Type | Headbands |
| Material | SPANDEX |
| Gender | Baby Girls |
| Department Name | baby |
| Brand Name | gootrades |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Size | about12 cm |
| Type 1 | Ancient Style Headwear |
| Type 2 | Antique Headband |
| Type 3 | Flower Headwear |
| Type 4 | Princess Headhoop |
| Type 5 | Traditional Headwear |
Instock
There are no reviews yet.