Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Gloves Size | 9x7cm |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | gloves |
| Material Composition | cotton |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 0-1Y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.