Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Model Number | 67JC7HH106225 |
| Material Composition | Plastic |
| Pattern Type | Plaid |
| Type | Hairpins |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Baby Girls |
| Brand Name | OEDO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 13-24m, 7-12m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.