Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute, Fresh and sweet |
| Season | Summer |
| Cap Type | Lei Feng Hat/Ear Protection Hat |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | YQY023031602ZUOFILY |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months |
| Gender | Baby Girls |
| Material | POLYESTER, Cotton |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | baby |
| Product name | Newborn fetal cap |
| Color | Brown/Beige |
| Head circumference | About 42/46cm |
| S Size | About 12*16cm |
| M Size | About 14*18cm |
| Product category | Children cap |
| Suitable for age group | 0-6 Month |
| Applicable gender | Boys and girls |
| Dropship | Wholesale |
| Usage1 | Sunscreen, breathable, windproof, |
Instock
There are no reviews yet.