Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Rayon |
| Gender | Baby Girls |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.