Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | F21071 |
| Material Composition | Cotton |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Fit Type | SKINNY |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | bonkawoo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | all seasons |
| Gender | unisex |
| Age Range | 1-3Y |
| Department Name | baby |
| Item Type | full length |
| Fabric name | cotton |
| Age-appropriate | Newborns (0-1 years old, 80cm and below) |
| color | Beige, skin powder, light coffee, deep coffee |
| Pant length | Pants |
| Main fabric composition | cotton |
| Waist type | Mid-rise |
| Pant placket | rubber band |
| Suitable for height | 66cm, 73CM, 80cm, 90cm, 100cm |
| Applicable season | spring and autumn |
| style | Korean version |
Instock
There are no reviews yet.