Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 2 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Season | all seasons |
| Cap Type | Other |
| Strap Type | Fitted |
| Model Number | Baby Hat Baby Hat |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 4-6 months, 7-9 months, 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Department Name | baby |
| Tile width | 17cm/6.69in, 17cm/6.69in, 17cm/6.69in, 17cm/6.69in, 17cm/6.69in |
| Material: | Cotton, Acrylic |
| Color: | Black, Red, Light Pink, Khaki, Purple, Pink, Beige |
| Quantity: | 1 Pc |
| Fit for | 3-36 Months Baby |
Instock
There are no reviews yet.