Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Floral |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months, 7-9 months, 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Baby Girls |
| Brand Name | FEESHOW |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Material: | 80% Lace, 20% Satin |
Instock
There are no reviews yet.