Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | baby stuff PL3 |
| Material Composition | cotton |
| Style | fashion |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Waist Type | high |
| Fit Type | STRAIGHT |
| Pattern Type | |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | COTTON |
| Brand Name | Fetchmous |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Item Type | full length |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.