Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute, Lovely/Korea styles |
| Model Number | Hair Clips |
| Material Composition | Resin/plastic |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Hair Claws |
| Material | Viscose |
| Gender | Baby Girls |
| Department Name | baby |
| Age Range | 1-3Y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Product | Baby Hair Accessories |
| Process | Handmade |
| People | Children Baby girls |
| Shape | Crown, Animals, Flowers |
| Girls Hair Accessories | Baby Hair Clips |
| Quantity | 10PC/Set |
| Diameter | About 2cm |
Instock
There are no reviews yet.