Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 1 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Hairbands |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Baby Girls |
| Brand Name | SistersLiu |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.