Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Outerwear Type | coat |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | Pullover |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | JERSEY |
| Material | COTTON |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Item Type | sets |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Gender | Baby Girls |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.