Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | HB0015 |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, 100% cotton |
| Style | Active |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer |
| Item Type | Bodysuits |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.