Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Material | COTTON |
| Style | Active |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material Composition | Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS, Spring and autumn, summer, spring, autumn |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | sock |
| Pattern | Stripe, solid, cartoon |
| Color | The sun, the stars, the moon, the rainbow, the clouds |
| Product category | Children socks |
| Tube height | Middle barrel |
| Thick and thin | medium |
| Gender applicable | Unisex |
| Category of children's socks | Floor socks |
| Element | Stripes, cartoons, letters |
| Children's socks size | S, M, L |
Instock
There are no reviews yet.