Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Gloves Size | 16*7CM, 10*14CM |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | QNRS092zuofily080103, winter gloves kids |
| Material Composition | Mink, Mink |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
| Age | 3-7years |
| winter gloves kids | baby hand gloves |
| baby mitten scratch | baby gloves for 3-7years |
| kids winter gloves | baby boy mittens |
| kids warm gloves | kids cartoon gloves |
| gender | unisex |
| Function | Keep warm |
Instock
There are no reviews yet.