Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 5 cm |
| Strap Type | Nylon Fastener Tape |
| Model Number | 8112 |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Baby Girls |
| Material | Rayon |
| Department Name | baby |
| Brand Name | BYUAN |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Suggest age | 0-2 years old |
| Size | L12*W10cm (42-47cm) |
| Packing | Safety package |
| Hot sale | Retail & Wholesale |
| Season | For all seasons |
Instock
There are no reviews yet.