Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Strap Type | Fitted |
| Model Number | baby beanie |
| Pattern Type | Cartoon |
| Baby Age | 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER, Acrylic |
| Department Name | baby |
| Brand Name | I LOVE DAD |
| Age Range | 7-12m, 13-24m |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.