Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 6 cm |
| Gloves Size | M(10-18) L(18-36) |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | M(10-18) L(18-36) |
| Material Composition | Silicone and Polyester |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 7-12m, 25-36m |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.