Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Gloves Size | baby |
| Pattern Type | Solid, solid |
| Model Number | 003 |
| Material Composition | fabric |
| Gender | Unisex, Unisex |
| Material | COTTON, POLYESTER, Acetate, Microfiber, Acrylic, SPANDEX, fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens, Gloves |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
| Is_customized | Yes |
| Style | Fashion |
| Size | Elastic, suit for 3 months~4 years old baby. |
| Color | 8 colors |
Instock
There are no reviews yet.