Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Strap Type | Fitted |
| Model Number | LKBAB0172 |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
| Date | 20220107 |
| Color | Red, Khaki, Black, Pink, Grey, Rose red |
| Packaging | 1PC*Beanies Infant Newborn Baby Hat Pompon Winter Children Hat |
| Item | Children Hat Knitted Cute Cap with Two Double Pom Pom Ear For Girls Boys |
| Function | Decorate, Keep warm |
| Dropshipping | Accept |
| Weight | 0.08KG/1PC |
| Hat Size | 15x16cm |
Instock
There are no reviews yet.