Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.