Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | About 11*14*8cm |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | YQY024082804IFANYUO |
| Material Composition | Nylon + mink velvet |
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic, Acrylic fibres |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Age Range | 4-6Y |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
| Product name | Baby gloves |
| Color | Pink Blue Coffee Beige Purple |
| Pattern | Rabbit |
| Suitable for age group | 3-6 Yeras |
| Winter gloves for baby | Baby winter gloves |
| Applicable gender | Boys and girls |
| Style | Cute Fashion Versatile |
| Dropship | Wholesale |
| Usage1 | Warm |
Instock
There are no reviews yet.