Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | MSHC005 |
| Material Composition | velvet |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Barrettes |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Baby Girls |
| Department Name | baby |
| Brand Name | MONDAYSUGAR |
| Age Range | 7-12m, 12+y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.