Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Outerwear Type | coat |
| Model Number | 1958 |
| Material Composition | cotton and chiffon |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | Covered Button |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Chiffon |
| Material | COTTON |
| Style | "European and American Style |
| Brand Name | poshgirl |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Spring & Autumn |
| Item Type | sets, Baby's Sets |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Gender | Baby Girls |
| Department Name | baby |
| Occasion | Christmas Day Xmas Festival |
| Piece No | 4 Pieces |
Instock
There are no reviews yet.