Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute, fashion |
| Season | all seasons |
| Cap Type | Other |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | 570 |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months, 4-6 months, 7-9 months, 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, cotton |
| Brand Name | xeyamoye |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | baby |
| Color | As shown |
| Size | S/M/L |
| Fit | 0-8 Years kids |
| Fashion | Sun hat |
| Brim size | 46/52/56cm |
Instock
There are no reviews yet.