Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 4 cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | WQQ7618 |
| Pattern Type | Floral |
| Baby Age | 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Brand Name | BOBOTCNUNU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.