Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Battery | No battery |
| Barcode | No |
| Model Number | Model wheel hub |
| Scale | 1:64 |
| Type | Car |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Features | Diecast |
| Color | Gold Sliver |
| Wheel Diameter | 6.7mm |
| Tire Diameter | 8.3mm |
Instock
There are no reviews yet.