Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Strap Type | Fitted |
| Model Number | HH0044 |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 7-9 months, 10-12 months, 13-18 months, 19-24 months |
| Gender | Unisex |
| Material | Straw |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.