Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 15*8cm 5-12 years gloves kids |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | gloves kids winter |
| Material Composition | Knitted gloves kids |
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 4-6Y |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.