Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 4 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Style | Casual |
| Brand Name | YWHUANSEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.