Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Pattern Type | Animal |
| Model Number | Warm Gloves |
| Material Composition | Knitted |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, Knitted |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Size | 12.5*7cm |
| Feafure1 | Flip Fingerless Gloves |
| Feafure2 | Lightweight soft fabric |
| Feafure3 | Children Mittens |
| Feafure4 | Cute Cartoon Cat |
| Feafure5 | Exposed Finger |
| Feafure6 | Fashion |
Instock
There are no reviews yet.