Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Silhouette | Ball Gown |
| Fabric Type | Chiffon |
| Decoration | BOW |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Material | Chiffon |
| Brand Name | AZULBLANCO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Season | Summer |
| Gender | Baby Girls |
Instock
There are no reviews yet.