Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | approx 18x8cm/7.08×3.14 inches |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | Gloves |
| Material Composition | Polyester |
| Gender | Unisex |
| Material | FLEECE, Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 1-3Y |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
| Optional Size | Small, Middle, Large |
| Small Size | app.18x14cm/5.51×7.09in(Suitable for 3-5 Years kids) |
| Middle Size | app.20x16cm/7.87×6.3in(Suitable for 5-8 Years kids) |
| Large Size | (Suitable for 8-12 Years kids) |
| Optional Color | Gray, Pink |
| Quantity | 1 Pair |
Instock
There are no reviews yet.