Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Pattern Type | DOT |
| Gender | Baby Girls |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 4-6y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Cotton |
| Size: | app.9x22cm/3.54×8.66in |
| Color: | Rose Red, Light Pink, Orange, Pink |
| Feature 1 | antiskid design, wear resistance |
| Feature 2 | Adjustable wristband |
| Feature 3 | Anti-lost buckle |
| Use: | skiing, cycling, hiking, camping, climbing, snow-boarding, travelling, etc |
| Package Contents: | 1 Pair x Kids Gloves |
Instock
There are no reviews yet.