Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 14X10cm |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-13Y |
Instock
There are no reviews yet.