Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Gloves Size | 14*9CM |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | ZJLP36zuofily082201, winter gloves kids |
| Material Composition | Mink, Mink |
| Material | COTTON, Acrylic |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| winter gloves kids | baby hand gloves |
| baby mitten scratch | baby gloves for 6-12years |
| kids winter gloves | baby boy mittens |
| kids warm gloves | kids cartoon gloves |
| gender | unisex |
| Function | Keep warm |
Instock
There are no reviews yet.