Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 1 cm |
| Model Number | 4 inches |
| Pattern Type | Gingham |
| Type | Hairgrips |
| Material | COTTON |
| Gender | Baby Girls |
| Brand Name | BEILARRY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.