Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Is Electric | No battery |
| Battery | other |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| Ship/Naval Vessel | Other |
| Model Number | none |
| Warning | Keep Away From The Fire |
| Scale | 1:24 |
| Type | Car |
| Material | Metal, Metal Body + Plastic Chassis + Rubber Tire |
| Brand Name | YBC YIBAICHENG |
| Features | Diecast |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 4-6y, 7-12Y, 18+, 6-12y |
| Product Name | 1:24 Alloy Car Model |
| Color | White, Red, Black |
| Product Size | About 20.5*9*5.8cm |
| Production Process | Diecast |
| Model Type | Panamera |
| Category | High Simulation Car Model |
| Package | OPP Plastic Bag |
| Function | Doors Can Be Opened, Pull Back, Light, Music |
| Power Supply | Batteries (Not Included, Need To Prepare The Battery Yourself) |
Instock
There are no reviews yet.