Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Gloves Size | Approx22*9.5 cm |
| Pattern Type | |
| Model Number | Children Ski Gloves |
| Gender | Unisex |
| Department Name | baby |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 7-12Y, 12+y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Type: | Children Ski Gloves |
| Material: | Cloth |
| Color: | 4 Colors For Your Choice, Style As Shown |
| Size: | Free Size(Suitable for children aged 7 to 13 years) |
| Package includes: | 1 Pair Children Ski Gloves |
Instock
There are no reviews yet.