Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 7 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 28cm |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | 900C2SS323869 |
| Material Composition | Mesh |
| Gender | Unisex |
| Material | Mesh(lace) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Range | 7-13Y |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.