Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.131 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 21.5-27cm |
| Pattern Type | Patchwork |
| Model Number | K1MA7HH105543 |
| Material Composition | knitting velvet+nylon |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | MATERNITY |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.