Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | 10.5cm*8.5cm |
| Pattern Type | |
| Model Number | newborn gloves |
| Material Composition | pure cotton |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Department Name | baby |
| Brand Name | kiddiezoom |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 0-1Y |
| CN | Fujian |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.