Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Daily |
| Season | all seasons |
| Cap Type | Other |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | SY00964 |
| Pattern Type | Solid |
| Baby Age | 0-3 months |
| Gender | Unisex, Boys, Girls |
| Material | COTTON, Acrylic, wool |
| Department Name | baby |
| Brand Name | AIFOTO |
| Age Range | 0-1Y |
| CN | Fujian |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Newborn Baby Photography Wraps Swaddles Blandet with Hat |
| Ages | 0-100 Days |
| Hat Circumference | 36-42 cm |
| Scene | Photography, Daily Wear |
Instock
There are no reviews yet.