Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | Z38A-Z40A |
| Fashion Element | Embroider |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | UETEEY |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Item Name | Fashion Men Vulcanized Shoes |
| Design Name | 3D Printing Men High Top Flats |
| Style Name | Customize Male Spring Summer Autumn Sneakers |
| Feature | Breathable, Comfortable, Lace-up, Light Weight, Air Mesh Shoes |
| Suitable | Casual Walking, Sport Running, Shopping, Travel, Go to School |
| Gender | Men, Students Boys, Youth Male, Teenagers Boy |
| Pls Note 1 | Provide Drop Shipping and Wholesales |
| Pls Note 2 | Customized Create Own Design |
| Pattern Name | Print on Demand Classic Canvas Footwear |
Instock
There are no reviews yet.