Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Season | Summer |
| Model Number | YI067 |
| Fashion Element | Pleated |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Stretch Fabric |
| Brand Name | MCDV |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Brand Retro Fashion Mens | Mens Canvas Shoes |
| Print Rubber Male | men Casual Sneakers |
| High Top Canvas Shoes | Turbo Floor Men's Sneakers |
| Round Toe Canvas Shoes for Mens | Brand Mens Shoes |
| Round Toe Canvas Shoes | Classic Mens Shoes |
Instock
There are no reviews yet.