Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 12 cm |
| Season | Summer |
| Model Number | 602 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | Solid color |
| Inner material | Mesh yarn |
| Product category | Lazy shoes |
| color | Black, gray |
| Heel height | Low heel (1-3CM) |
| Heel shape | Flat heel |
| Size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| Sole craftsmanship | Injection molded shoes |
| Opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| Sole Material | rubber |
| style | Leisure, Simplicity |
| Closing method | Foot fitting |
| Article number | CK-602 |
| Insole material | Textiles |
| Toe shape | round head |
| Upper material | Mesh cloth |
| Dressing style | Sleeves/Overshoes |
| Gender | man |
| function | let in air |
| Suitable for the season | summertime |
| Inner lining material of the upper face | Mesh yarn |
Instock
There are no reviews yet.