Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Denim |
| Brand Name | OLOMM |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| sneakers men | sneakers men |
| shoes for men | shoes for men |
| mens shoes | mens shoes |
| tenis masculino | tenis masculino |
Instock
There are no reviews yet.