Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Spring/Autumn |
| Origin | Mainland China |
| pattern | stripe |
| Supply category | spot |
| Inner material | other |
| applicable sports | general purpose |
| color | B-JY151 Brown, B-JY151 Grey, B-JY151 Black |
| Product Category | single shoe |
| upper height | low top |
| Is it in stock? | Yes |
| Heel height | flat heel |
| Heel shape | flat heel |
| size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| Sole process | Injection molded shoes |
| quality inspection unit | sgs |
| opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| sole material | PVC |
| pop element | shallow mouth |
| style | Cloth shoes, leisure |
| place of origin | Luoyang Yanshi |
| brand | Jin Shiyuan |
| item number | B-JY151 |
| Insole material | EVA |
| applicable scenario | daily |
| toe shape | Round head |
| Fastest shipping time | 2-3 days |
| Upper material | other |
| way of wearing | Sleeves/galoshes |
| Main downstream platforms | eBay, Amazon, wish, AliExpress, Indie, LAZADA, other |
| Licensable private label | Yes |
| applicable gender | male |
| Inventory type | whole order |
| Applicable age group | adult |
| Listing Year Season (IPO time) | Summer 2024 |
| Suitable for the season | Summer, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.