Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 5 cm |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 2188 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | LYCRA |
| Brand Name | KAMUCC |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.