Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | Men's casual sports shoes |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | stripe |
| product category | sports casual shoes |
| colour | white, black, beige |
| size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| popular elements | Sewing, shallow mouth, color matching |
| time to market | 2021 autumn |
| appropriate season | summer, spring, autumn, winter, |
| style | casual |
| Men's sneakers | Men's casual sports shoes |
| shoes for men | Men's sneaker shoes |
| tenis masculinos | Men casual sneaker |
| zapatillas hombre | mens tennis |
Instock
There are no reviews yet.